Schoolverlaterspakket

Het  schoolverlaterspakket is volledig up-to-date (versie april 2016) en bestaat uit een:

  • Handleiding
  • PowerPoint met beeldmateriaal
  • PowerPoint die kan gebruikt worden als video.

Hoe kan het schoolverlaterspakket gebruikt worden?

  • U kan als leerkracht het pakket zelf geven.  In  de handleiding vindt u uitgebreide achtergrondinformatie.
    De reden dat we u vragen te registreren is, dat we u op de hoogte kunnen houden van updates.  Het is materie die voortdurend wijzigt.
  • U kan een organisatie van het samenwerkingsverband contacteren, of men de  presentatie in uw school komt geven.
  • U contacteert Liesbeth Schraepen. Zij contacteert de partners van het samenwerkingsverband, zodat het pakket in uw school kan gebracht worden.

PAKKET DOWNLOADEN

Praktische afspraken:

  • Het aanbod is gratis.
  • Het pakket wordt best in kleine groepen gegeven zodat er dialoog mogelijk is.
  • Best dat er een beamer en internet aanwezig is.
  • Het pakket is enkel te downloaden voor Limburgse scholen binnen onze doelgroep.

Partners die het pakket in uw school kunnen brengen:

ABVV
Helen Van Rompaey
jongerenmedewerker | Magik vzw - ABVV-jongeren-Limburg

Gouverneur Roppesingel 55 | 3500 Hasselt | Tel. 011 28 71 41 
helen.vanrompaey@abvv.be

ACLVB
Lisa Appeltans
Dossierbeheerder

Europalaan 53 | 3600 Genk | Tel. 089 32 29 00
lisa.appeltans@aclvb.be
 

ACV
Hans Antonise
ACV-Jongerenverantwoordelijke

Koolmijnlaan 133 | 3580 Beringen | T 011-30.69.02
hans.antonise@acv-csc.be

Fvb-fcc Constructiv
Monique Hens
Regiomanager FVB Limburg

Prins Bisschopssingel 34/A |3500 Hasselt | T  011 30 12 43
fvb.lim@constructiv.be.

RVA
Georges Vandenhoudt & Dominique Peeters
Werkloosheidsbureau Hasselt | T 011 26 01 10 toestel 1212
dominique.peeters@rva.be 
georges.vandenhoudt@rva.be

VDAB
Johan Cremers
Expert-coach jobcoaching | contact onderwijs VDAB-Limburg

Thonissenlaan 47 | 3500 Hasselt | T 011 26 06 37
johan.cremers@vdab.be

RTC
Liesbeth Schraepen

Thor Park 8300  | 3600 Genk | T 089 39 59 80 | 0473 86 15 68
liesbeth.schraepen@rtclimburg.be